Fabian Lundqvist oljemålning

570735

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinna och blomkruka, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, ca 39x45 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fabian Lundqvist oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4256826
4255839
4255839
1 600
4256825
4255839
1 400

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.