Supkoppar 6 st silver G H Markenius

570832

G H MARKENIUS, supkoppar, 6 st, silver, stämplade G Möllenborg 1965, invändigt förgyllda, höjd 7 cm, vikt 318 g

Silver

Budhistorik (3 bud)

4257528
950
4247892
900
4247892

Slutpris SEK:
950
86 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.