Oidentifierad konstnär oljemålning

570846

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Stockholm, ca 1920/30-tal): Motiv från Slussen, olja på duk, signerad JARL, ca 25,5x32 cm

Fack 8

Budhistorik (28 bud)
4257471
3 800
4257458
3 600
4257465
3 600
4257458
3 400
4257444
3 200

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.