Sekretär engelsk stil

570875

SEKRETÄR, fanerad i idegran, infällt läder i skivan, 4 lådor, spegel på lockets insida, detaljer i mässing, hjultrissor, märkt "Made by Reprodux Newhaven England", höjd ca 82,5, 58,5 x 50 cm

Bruksslitage, avslag, repor, märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Sekretär engelsk stil

Budhistorik (18 bud)
4257377
1 700
4257149
1 600
4257376
1 600
4257149
4257123
1 400

Slutpris SEK:
1 700
155 EUR, 179 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.