Bengt Orup "Strikt"

570922

BENGT ORUP, "Strikt", karaff, 9 coupeglas, Johansfors, höjd ca 24,5 cm resp. ca 7,5 cm

Bruksslitage, mikronagg, smuts

Glas, Servisglas

Monter 9

Bengt Orup

Budhistorik (13 bud)
4256764
4257419
4256764
4256476
1 900
4243628
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.