Charles Evald Hultberg akvarell

570933

CHARLES EVALD HULTBERG (född i Sverige, 1878-1948): Nätfiske, akvarell, signerad C Hultberg, ca 15x23,5 cm

Konst, Teckningar

Fack 35

Budhistorik (1 bud)

4257213
2018-09-15 08:09:18

2018-09-15 kl 11:28
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.