Golvlampa Lyktan

571054

LYKTAN, golvlampa, 1900-talets andra hälft, vitmetall och marmor, etikettmärkt Lyktan, höjd ca 210 cm

Ej funktionstestad, något anlupen, slitage

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvlampa Lyktan

Budhistorik (4 bud)

4253281
450
4245353
4253279
4245353

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.