Oljemålning

571066

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör, monogramsignerad VK?, olja på pannå, ca 25x34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Oljemålning
Budhistorik

2018-09-15 kl 11:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.