Dokumentskåp

577858

DOKUMENTSKÅP, 1900-talets början, ek, med jalusidörr, beslag i mässing, höjd ca 190, 50x46 cm

Nyckel och låskolv saknas smärre ytskador, sockel delvis blekt

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Dokumentskåp

Budhistorik (17 bud)
4330570
3 400
4330546
3 200
4325182
4330162
4325182
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.