Nattduksbord 1900-talets andra hälft

577868

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, bordsskiva i glas, höjd ca 49, 50x40 cm

Smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Budhistorik (2 bud)

4329995
600
4309493

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.