Matbord

579531

MATBORD, 1900-talets andra hälft, fanerad i idegran, sarg med blindlådor, 2 iläggskivor á 51 , höjd 77, diameter ca 100 cm

Möbler, Matbord

Rum 22

Matbord

Budhistorik (24 bud)
4330149
3 200
4330146
4330146
2 800
4330139
2 600
4330137
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.