Soffa Stouby

579534

STOUBY, soffa, Danmark, 1900-talets andra hälft, brun skinnklädsel, lösa plymåer, ben i mörkbetsat trä, längd ca 190

Slitage, klädsel med färgskiftningar

Möbler, Soffor

Rum 19

Soffa Stouby

Budhistorik (5 bud)
4330663
4330503
2 800
4329262
4323079
4323076

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.