Roland Svensson blandteknik

579558

ROLAND SVENSSON (1928-2003): "Morgon", Ådskär -utanför Möja, signerad och daterad Roland S. 1968, med dedikation a tergo, blandteknik, ca 32,5x53,5 cm

Roland Svensson blandteknik

Budhistorik (4 bud)

4314295
6 800
4314260
5 400
4312614
3 200
4310985

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.