Elis Eriksson klippcollage

579664

ELIS ERIKSSON (1906-2006): Komposition, klippcollage, signerad Elis 68, collage på litografisk botten, ca 43,5x29 cm

Fack 26

Elis Eriksson klippcollage
Budhistorik (8 bud)
4330686
1 600
4318245
4318245
1 300
4314876
4314876

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.