Bord Louis XV-stil

579703

BORD, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanerad med valnöt, skiva i sten, beslag och lister i mässing, höjd ca 69, 60x40 cm

Slitage, delvis blekt

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Bord Louis XV-stil

Budhistorik (14 bud)
4330666
1 400
4330642
1 300
4329818
4329930
4329818

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.