May K Léon handkolorerad litografi

579711

MAY K LÉON (född 1947): I badet, signerad May K Léon, epreuve d'artiste, handkolorerad litografi, ca 22,5 x 22,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (12 bud)
4330192
4329862
4330187
4329862
850
4329120

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.