Uno Vallman oljemålning

579718

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med figurscen i förgrunden, signerad och daterad Uno Vallman 1955, olja på pannå, ca 46x55 cm

Fack 3

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4330781
4330407
650
4325665
500
4323979
450
4323021

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.