Nils Rundgren olja

579725

NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad, olja på papper, ca 29x39 cm

Fack 2

Nils Rundgren olja

Budhistorik (6 bud)
4330074
550
4328191
500
4328191
450
4328619
4328191

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.