Bengt Ellis oljemålning

579764

BENGT ELLIS (1923-2006): "Vind i höstens björkar" signerad samt daterad Ellis -83, olja på duk, 80,5x60,5 cm

Tavelvagn 3

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (38 bud)
4330058
8 600
4330056
8 400
4330055
8 200
4330054
8 000
4330052
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.