Curt Asker

579811

CURT ASKER (1930-2015): Komposition, signerad Curt Asker, numrerad 78/100, färgetsning, bladmått ca 18x25 cm

Tavelvagn 3

Curt Asker
Budhistorik (1 bud)

4329653
2018-10-12 07:42:32

2018-10-12 kl 10:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.