Landskap med ruin och beduiner

579933

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskap med ruin och beduiner, signerad och daterad Ed Hayes 1904, olja på duk, ca 55x61 cm

Dubblerad

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik

2018-10-12 kl 14:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.