Relief i tenn

580016

RELIEF, tenn, Messias, omkring 1800, ram i svartbemålat trä, ca 15x15 cm

repor samt nästipp med slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Relief i tenn

Budhistorik

2018-10-12 kl 14:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.