Skrivbordslampor Gemi mässing

580115

SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, Gemi, mässing samt plast, 1950/60-tal, reglerbar höjd, höjd ca 30 cm

En lampa med ytskador

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Skrivbordslampor Gemi mässing

Budhistorik (4 bud)

4330714
450
4330698
4329759
4310156

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.