Bo Beskow oljemålning

580211

BO BESKOW (1906-1989): Blomstermotiv, signerad Beskow -57, olja på duk, ca 21x20 cm

Smärre färgbortfall, ytskador

Fack 8

Bo Beskow oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4318812
750
4330202
700
4318812
600
4329977
550
4318812
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.