Skrivbordsstol 1900-talets andra hälft

580273

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, grön skinnklädsel, balustradrygg med djuphäftning, sitthöjd ca 46

Klädsel med slitage

Möbler, Stolar

Rum 19

Budhistorik (10 bud)
4329174
1 800
4329172
1 700
4329171
1 600
4329170
4329168
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.