SPEGEL, Louis XVI-stil, 1800-talets första hälft

580315

SPEGEL, Louis XVI, 1800-talets första hälft, förgylld träskuren dekor, kvicksilverfolierat glas, ca 78x34 cm

Renoverad, lagat krön

Speglar

Rum 3

Budhistorik (9 bud)
4323864
4321932
2 800
4319594
2 600
4315391
2 400
4313874

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.