Skisser

585590

SKISSER, 2 st, porträtt, rödkrita och blyerts, 1800-tal, bladstrl 42x34 cm - 38x28 cm, oramade blad.

Ställvis kraftigt slitage. Revor och skador.

Konst, Äldre måleri

Rum 9, Vagga 1

Skisser

Budhistorik (14 bud)
4414977
3 600
4414912
3 400
4414912
4414447
2 800
4414447
2 400

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.