Takashi Naraha, utan titel

586251

TAKASHI NARAHA (född 1930): Utan titel, polerad och huggen svart diabas, signerad och daterad

Konst, Skulpturer

Monter 26

Takashi Naraha, utan titel

Budhistorik (6 bud)
4414307
4410930
4408408
4408407
4408404

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.