Anders Zorn etsning Vicke

587606

ANDERS ZORN (1860-1920): "Vicke", signerad och daterad Zorn 1918, etsning, ca 19,8x29,7 cm

LITTERATUR: Hjert & Hjert 166

Ej examinerad ur ram

Rum 15

Anders Zorn etsning Vicke

Budhistorik (8 bud)
4413639
4408840
2 800
4402809
2 600
4403435
2 400
4402809

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.