Ljusstake 1700-tal

587619

LJUSSTAKE, mässing, 1700-tal, höjd ca 16 cm

Slitage

Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ljusstake 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
4398798
650
4401529
600
4398798
550
4401527
500
4398798
450

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.