John Nyström Stockholmsmotiv

587623

JOHN NYSTRÖM (1888-1945): Yy över Gamla stan, Stockholm, signerad och daterad John Nyström -26, olja på duk, ca 40x52 cm

Krackelering

Fack 10

John Nyström Stockholmsmotiv

Budhistorik (14 bud)
4414972
4414975
950
4414972
900
4414970
850
4414971
850

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.