M Pyk etsningar

587671

MADELEINE PYK (född 1934): (3): Figurkompositioner, signerade M Pyk, 32/56, akvarellerade etsningar, ca 25x19,5 cm vardera

Fack 25

M Pyk etsningar

Budhistorik (3 bud)

4413602
1 600
4409359
4396536

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.