Claes Thell vaser

587832

CLAES THELL, vaser, 2 st, glasyr med järnoxid, signerad och daterad Thell 82 respektive 15, höjd ca 12-23 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Claes Thell vaser

Budhistorik (13 bud)
4414323
2 800
4414115
2 600
4401247
2 400
4414114
2 400
4401247
1 700

Slutpris SEK:
2 800
255 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.