Vitrinskåp Louis XVI-stil omkring 1900

587930

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, omkring 1900, målad dekor med mässingsdetaljer, invändigt med 3 hyllplan i glas, höjd ca 176, 73x42 cm

Skador, slitage, repor, hyllplan med nagg

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (19 bud)
4415017
7 000
4415024
6 800
4415017
6 600
4415021
6 400
4415017
5 800

Slutpris SEK:
7 000
636 EUR, 735 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.