Reseur Jaeger

588427

JAEGER, reseur, ca 1960, 8-dagars verk, vit urtavla med guldfärgat sifferindex, fodral av förgylld och blålackerad mässing, mått ca 8,5x5,5 cm

Bruksslitage, fungerar vid test

Klockor/Ur

Baltzarsgatan 6, Malmö

Reseur Jaeger

Budhistorik (13 bud)
4414896
950
4409961
900
4406176
850
4409957
850
4406176
700

Slutpris SEK:
950
86 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.