Karmstolar Kina

588435

KARMSTOLAR, 1 par, Kina, 1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 50 cm

Ryggar med skador

Möbler, Stolar

Rum 18

Karmstolar Kina

Budhistorik (7 bud)
4414630
600
4414628
550
4414624
500
4414618
450
4414614

Slutpris SEK:
600
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.