Blombänk

588474

BLOMLÅDA, 1900-talets första hälft, skuren dekor, höjd ca 71, 67x36 cm

Slitage, sprickor, färgbrotfall, insats saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Blombänk

Budhistorik (21 bud)
4414945
3 400
4414950
3 200
4414945
4414948
2 800
4414945
2 400

Slutpris SEK:
3 400
309 EUR, 357 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.