B&B Italia karmstolar

588483

ANTONIO CITTERIO, "Iuta", karmstolar, 4 st, B&B Italia, Italien, stommar i förkromad och formböjd aluminium, stoppade textilklädda sitsar, undertill stämplade och etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, 1 stol utan plastfötter

Möbler, Stolar, Design

Hylla 9

B&B Italia karmstolar

Budhistorik (22 bud)
4411541
6 600
4414858
6 400
4411541
6 200
4414853
6 000
4411541
5 800

Slutpris SEK:
6 600
600 EUR, 693 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.