Appliquer

588487

APPLIQUER, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, för 3 ljus vardera, höjd ca 17, djupp 26 cm

Bruksslitage

Diverse, Belysning

Monter 27

Appliquer

Budhistorik (9 bud)
4415086
1 900
4415077
1 800
4415076
4415070
900
4415067
750

Slutpris SEK:
1 900
173 EUR, 200 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.