Vitrinskåp 1900-tal Furu

588492

SKÅP med vitrindel, 1900-talets första hälft, avlutat furu, vitrindelens dörr samt sidor glasad med utanpåliggande spröjs, höjd 213 147x51 cm.

Smärre bruksslitage, tryckmärken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Vitrinskåp 1900-tal Furu

Budhistorik (3 bud)

4415082
4408196
4406321

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.