Skåp 1800-tal

588504

SKÅP, 1 par, 1800-tal, svängd front, jakaranda med mässingsinläggningar, låda i sarg, invändigt med hyllplan, höjd ca 84 , 42x36 cm

Skador, delar saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Skåp 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
4414682
4 800
4414453
4 600
4414250
4 400
4414250
4 200
4414068

Slutpris SEK:
4 800
436 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.