Spegel Karl Johan

588516

SPEGEL / VÄGGFÄLT, Karl Johan, 1800-talets första hälft, tredelat glas, förgylld och bemålad dekor i pastelage, 225x85 cm

Ett senare spegelglas, senare bemålning coh förgyllning, smärre dekorskador

Speglar

Rum 19

Spegel Karl Johan

Budhistorik (2 bud)

4402017
4394515

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.