Frans Timén

588518

FRANS TIMÉN (1883-1968): Sommarmorgon vid skagen, 1945, signerad Frans Timén, påskrift a tergo, olja på duk, 46,5x36 cm

Fack 34

Frans Timén

Budhistorik (10 bud)
4415092
4414062
4412966
650
4412710
600
4412707
550

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.