Pentti Veroma

588552

PENTTI VEROMA (1903-1979): "Storm", signerad samt daterad -71, olja på duk, 48x69 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Veroma

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4414743
2018-11-09 11:13:33
120

2018-11-09 kl 11:18
Slutpris EUR:
120
1 320 SEK, 139 USD
Utropspris EUR:
500