Teask Japan

588563

TEASK, Japan, 1900-talets början, papier mache, svartlackerad med emaljmåleri, inredd med två fack, höjd 12, 22x11,5 cm

Nyckel saknas, lagning

Diverse, Orientaliskt

Teask Japan

Budhistorik (1 bud)

4397230
2018-11-03 00:50:37

2018-11-09 kl 13:44
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.