Pallar i trä, formpressad ek-fanér

588578

PALLAR, 1 par, omkring 2000-tal, formpressad ek-fanér, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, fanérbortfall och smärre stötmärken

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Budhistorik (5 bud)
4414900
4413405
550
4405256
450
4405248
4395329

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.