Bord England

588596

LAMPBORD/ NATTDUKSBORD, 1 par, England, 1900-talets första hälft, fanérade i idegran, beslag i patinerad mässing, höjd ca 58, 45x45 cm

Lösa beslag medföjer, ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Bord England

Budhistorik (6 bud)
4414766
550
4414764
500
4414765
450
4414764
4409427

Slutpris SEK:
550
50 EUR, 58 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.