Fåtöljer 1900-talets mitt

588604

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, grå klädsel, betsade ben, rygg med knappar, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med fläckar och skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Fåtöljer 1900-talets mitt

Budhistorik (1 bud)

4413757
2018-11-08 21:05:56

2018-11-09 kl 12:42
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.