Fåtöljer "Berliner", Swedese

588634

RUNE CLAESSON, KOIVISTO, fåtöljer, 4 st, "Berliner", Swedese, omkring 2000-tal, formgjutna fåtöljer i svart skinn, ben i kromat stål. etikettmärkta, sitthöjd 45, bredd ca 76 cm, djup 70 cm

Bruksslitage, dammiga, mindre märken, 1 av fåtöljerna har en liten ytreva på skinnet

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 10

Fåtöljer

Budhistorik (6 bud)
4414958
4414957
2 400
4414954
4414937
4394410
750

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.