Bokhylla av mahogny från 1950-talet

588650

BOKHYLLA, 1950-tal, mahogny och mahognyfanér, 5 flyttbara hyllplan, nedtill skåpsektion med två dörrar, höjd ca 250, längd ca 100 cm

Smärre slitage och märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Hyllor

Rum 9

Budhistorik (3 bud)

4414061
4413805
4406771

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.